SAKARYA BILSEM
1.BILIM VE SANAT FESTIVALI…

Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi, 14-20 Haziran tarihleri arasinda Adapazari-Erenler’de bulunan ADA Alisveris Merkezi’nde I. Bilim ve Sanat Festivali düzenleyecek. Festival kapsaminda, merkezdeki birimlerin yapmis olduklari bilimsel projelerin yaninda sanat birimi tarafindan yapilan resim, ebru, seramik, fotograf, rekreasyon çalismalari, kukla tasarimlari sergilenecek.
Bir hafta sürecek olan festival kapsaminda müzik dinletileri, yerel kültür gezileri yapilacak. Ayrica, tarihi Besköprü’de yapilacak Bilsem pikniginde, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Insaat Bölümü ögretim üyelerinden Yrd. Doç.Dr. Zeki Özcan, Besköprü’nün teknik özellikleri üzerine bir de sunu gerçeklestirecektir.
Ilimizde faaliyete baslayali yaklasik bir buçuk yil olmasina ragmen yaptigi faaliyetler ve ulusal çapta katildigi yarismalardaki basarilariyla göz dolduran Sakarya Bilim ve Sanat merkezi, bu festivalde Sakaryaliyla daha yakindan bulusmayi hedefliyor.
(Ayrintili bilgi için: tel: 211 46 83, www.sakaryabilsem.meb.k12.tr )

Eseri Paşlayın
  • gplus
  • pinterest

Yazar / Şair Hakkında

Esere yazılmış yorumlar

  1. edebiyat.biz.tr
    28 Şubat 2020, Cuma 16:21:48

    Sakarya Bilsem, Bilim Ve Sanat Festivali... başlıklı esere henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazmak ister misiniz ?

Esere Yorum Ekleyin